Дружина Бога Световида, клуб словенских занесењака
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Непристојни разговори

4 posters

Go down

Непристојни разговори Empty Re: Непристојни разговори

Порука  Бели_Вук Mon Aug 31, 2009 8:16 am

Слава браћо и сестре Словени Smile !!Себе сматрам под категорију родоверни Срба мада не верујем да ме то чини мањим Србином од других Wink !Рецимо да сам се пријавио из разлога да се едокујем мало више и да прочитам шта други људи мисле о овоме , е да да небуде јесам национал-социалиста јесам ,,нациста''како неко има да каже ово пишем да не буде забуне!Верујем у принцип Расе и Нације и историје верујем у то да нам је по праву дато да владамо овим просторима и да треба да се ослободимо штетних чиноца Twisted Evil толко од мене Very Happy !
Бели_Вук
Бели_Вук

Број порука : 5
Join date : 31.08.2009

Назад на врх Go down

Непристојни разговори Empty Анти Фа

Порука  Витез Рујана Mon Aug 31, 2009 8:46 am

Зар нисте ви НС наложени на нордијску митологију и келтску иконографију? Први пу да чујем неког нацисту да Словене ословљава са ''БРАЋО''...

Витез Рујана

Број порука : 6
Join date : 31.08.2009

Назад на врх Go down

Непристојни разговори Empty Re: Непристојни разговори

Порука  Бели_Вук Mon Aug 31, 2009 9:40 am

Витез Рујана ::Зар нисте ви НС наложени на нордијску митологију и келтску иконографију? Први пу да чујем неког нацисту да Словене ословљава са ''БРАЋО''...

Па пичкетина као ти ми и ниси брат Smile за остале знам да јесу ,не сери мајмуне хахаха само под нс спада очување традиције и историје мада неверујем да пичка као ти нешто о томе зна Wink
Бели_Вук
Бели_Вук

Број порука : 5
Join date : 31.08.2009

Назад на врх Go down

Непристојни разговори Empty Re: Непристојни разговори

Порука  Витез Рујана Mon Aug 31, 2009 11:00 am

Тако опасан момчић као ти а ставља толико смајлија у текст. Можда ти фали ријечи, а можда си ти само једна њежна душица, зар не? Пуно нешто спомињеш вагину, мада нисам сигуран колико си се нагледао исте. Ако желиш да чуваш наше обичаје и традицију чувај је, то је нормално и имаш мој благослов, али мани се нацизма и сличних пиздарија, није добро за здравље. Знаш? Пуса.

Витез Рујана

Број порука : 6
Join date : 31.08.2009

Назад на врх Go down

Непристојни разговори Empty Re: Непристојни разговори

Порука  Medicus Fri Sep 04, 2009 5:57 am

Хм... не свиђају ми се овакви разговори и овакве теме...
Славизам и Нац.Социјализам су тешко помирљиви.
То је чињеница, а не моје мишљење...
Medicus
Medicus

Број порука : 13
Join date : 29.08.2009

Назад на врх Go down

Непристојни разговори Empty Re: Непристојни разговори

Порука  julijan Wed Sep 16, 2009 1:20 pm

Па Хитлер је био против увођења паганизма као државне религије а као мали асистирао је у олтару,а побио је много људи то га све квалификује као доброг хришћанина.Основао је две православне Цркве Немачку и Хрватску.Прве је био поглавар архиепископ Серафим а друге архиепископ Гермоген па ће и он једног дана бити равноапостолни.
julijan
julijan

Број порука : 23
Join date : 16.09.2009

Назад на врх Go down

Непристојни разговори Empty Re: Непристојни разговори

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму