Дружина Бога Световида, клуб словенских занесењака
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Појам Урбаног

3 posters

Go down

Појам Урбаног Empty Појам Урбаног

Порука  julijan Wed Sep 16, 2009 1:30 pm

Галилејско секташи јудејске вере који сами себе називају хришћани су припаднике старе вере називали паганима-сељацима а себе урбанима.ОНи су били оно што је данас б-92 и ЛДП.Галилејска секта цветала је по смрдљивим јеврејским рупама као и данас урбани који се дрогирају само су се тада ментално дрогирали мишљу о својој изабраности,изабраности кретена.шљама и напаљивали се тим причама уместо да нормално живе.Тако је настало и монаштво као покрет хомосексуалаца који нису били у стању да створе породице него су сексуалну енергију усмеравали према вампирским замишљеним ентитетима призивајући пропаст на све нормалне људе.Тако су постала два Рима као данас две Србије.
julijan
julijan

Број порука : 23
Join date : 16.09.2009

Назад на врх Go down

Појам Урбаног Empty Re: Појам Урбаног

Порука  srednji63 Thu Sep 17, 2009 10:51 am

Јесте, пу, пу, срам нас било, ево сад ћу да одиграм једну додолу можда ми першун опрости што се дрогирам тамјаном. Јутрос сам био у цркви, сад ћу мало да играм по киши, па ћу онда да клањам, а можда и да медитирам. Онда ћу у недељу по узору на велике грчке пагане да смирим своју настрану сексуалну страст у центру Београда, јер, уосталом, кога брига за морал, битна је филозофија! А онда ће од свег тог филозофирања да ме стрефи мождани удар. И онда ћу да угледам Светог Петра. Или, не, можда је то ипак Хад? affraid
srednji63
srednji63

Број порука : 60
Join date : 22.08.2009

Назад на врх Go down

Појам Урбаног Empty Re: Појам Урбаног

Порука  julijan Thu Sep 17, 2009 3:50 pm

Да ли ћеш у недељу ићи да се напијеш крви пре него што одеш на своју параду.
julijan
julijan

Број порука : 23
Join date : 16.09.2009

Назад на врх Go down

Појам Урбаног Empty Re: Појам Урбаног

Порука  Montenegro Sat Sep 19, 2009 9:33 pm

julijan ::Галилејско секташи јудејске вере који сами себе називају хришћани су припаднике старе вере називали паганима-сељацима а себе урбанима.ОНи су били оно што је данас б-92 и ЛДП.Галилејска секта цветала је по смрдљивим јеврејским рупама као и данас урбани који се дрогирају само су се тада ментално дрогирали мишљу о својој изабраности,изабраности кретена.шљама и напаљивали се тим причама уместо да нормално живе.Тако је настало и монаштво као покрет хомосексуалаца који нису били у стању да створе породице него су сексуалну енергију усмеравали према вампирским замишљеним ентитетима призивајући пропаст на све нормалне људе.Тако су постала два Рима као данас две Србије.

Ljotichevci su uvijek protiv Jevreja,jer su cijelo vrijeme zivjeli u strahu da ne odgovraju za zlochin..
Zashto odmah po Jevrejima?
Montenegro
Montenegro

Број порука : 19
Join date : 21.08.2009

Назад на врх Go down

Појам Урбаног Empty Re: Појам Урбаног

Порука  julijan Sun Sep 20, 2009 3:57 pm

Не знам ко је овде љотићевац и ко има проблема са јеврејима.Ја немам.Јевреји практикују своју расну и националну веру као што би сви народи требали своју.Цар Јулијан чије сам име овде узео је покушао да обнови јеврејски храм.Дакле против јевреја немам ништа али сам зато да Срби имају своју српску веру а јевреји своју.
julijan
julijan

Број порука : 23
Join date : 16.09.2009

Назад на врх Go down

Појам Урбаног Empty Re: Појам Урбаног

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму